Teslimat Koşulları


Değerli Müşterilerimiz,

 

Yetkili kargo firmamız MNG Kargo'dur.

 

İş günlerinde vermiş olduğunuz siparişleriniz 2 gün sonra hazırlanarak işleme alınıp çıkışı sağlanır. Özel kampanya dönemlerinde 1-3 gün arası ilave gün gözlenebilir.

 

Siparişinizi vermiş olduğunuz günden 2. gün hafta sonuna denk geliyor ise siparişiniz pazartesi MNG kargoya teslim edilir.     Örneğin; Perşembe günü sipariş verdiyseniz 48 saat sonraki gün olan cumartesi hafta sonu olduğu için siparişiniz pazartesi kargoya teslim edilir.

 

Siparişlerinizin kargoya teslimi sonrası adresinize ulaşma süresi bizler ile paylaşmış olduğunuz adresin bulunduğu bölgeye göre 1-3 iş günü arasında değişmektedir.

 

İstisnalar;
Sipariş Durumunuz; Siparişleriniz kargoya verildikten 1 gün sonra kargo durumunuz değişebilmektedir; bunun sebebi kargo firmasının sipariş takip bilgilerini mesai bitiminde girmesi ve bir sonraki mesai başlangıcında sistemlerimize yansımasıdır.   Örneğin; Siparişiniz perşembe günü akşam  kargoya teslim edilmiştir ama siz perşembe günü sipariş durumunuza baktığınızda kargolandı'' ibaresini göremezsiniz. Kargolandı ibaresi bir gün sonra yani cuma günü sipariş kontrol ekranlarına yansımaktadır ama siparişiniz perşembe günü kargoya teslim edilmiştir.

''Siparişinizin hazırlanıyor '' olarak görmeniz; Değerli müşterilerimiz siparişlerinizi oluştururken adreslerinizi detaylı bir şekilde girebilmenizi rica ediyor  ve  adres bilgilerinin detaylı bir şekilde girilmemesinden dolayı kargo firmasının manual işlemler yapmak durumunda kalmakta olduğunu paylaşmak isteriz.     Bu manual işlemler sonucunda siparişleriniz çıkmış olmakta  fakat sisteme yansımadığı için sizlerin  ''Siparişinizin hazırlanıyor ''  olarak görmekte olduğunuzu bildirmek isteriz.

 

Olası bir eksiklik ya da taşıma sırasında kırılma durumunda ürünü teslim almadan iade ediniz.

 

Sipariş ettiğiniz ürünün, kargo bilgileri hakkında detayları öğrenmek için web sitemizden “Müşteri Hesapları” bölümünden ulaşabilir ya da [email protected] adresinden bilgi alabilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR